Televízia v mobile od SledovanieTV

Všetky obľúbené funkcie, ktoré poznáte z webového rozhrania našej televízie môžete nájsť aj v mobilnej aplikácii SledovanieTV, ktorá je navrhnutá pre dotykové ovládanie. Medzi ne patrí sledovanie digitálnej televízie, počúvanie rádiových staníc, televízny archív s možnosťou nahrávania relácií a najnovšie aj videotéka, v ktorej nájdete stovky filmov ihneď na pozretie.

Ďalší televízny prijímač do vašej rodiny

rodna

Naša aplikácia s televíziou v mobile je vhodná pre každého, kto nevlastní klasický televízor, ale aj pre rodiny, ktoré sa nie vždy zhodnú na tom, čo bude na televízore pustené.

Televize online

Jednoducho si pustíte online vysielanie alebo reláciu v archíve na vašom tablete alebo mobile s Androidom alebo iOS.

Pokrytí celé domácnosti

Týmto spôsobom si môžete zaviesť mobilnú televíziu do kuchyne, von na záhradu alebo do garáže. Našu internetovú televíziu môžete sledovať v SD i HD kvalite.

Mobilní televizi oceníte na cestách doma i v zahraničí

Široké internetové pokrytie vám umožní sledovať vaše obľúbené televízne relácie v mobile takmer kdekoľvek. Pri cestovaní po Slovensku môžete tiež využiť ponuku mobilných operátorov (napríklad T-Mobile), vďaka ktorej sa vám nebudú mobilné dáta prenesené v našej aplikácii sťahovať z mesačného balíčka.

Ponovom môžete sledovať televíziu v mobile vo všetkých krajinách Európskej únie za rovnakých podmienok ako doma. Mobilnú televíziu s obľúbenými relácie na Markíze alebo JOJ si môžete pustiť na dovolenke pri mori alebo lyžovačke na horách. Neunikne vám žiadny športový prenos ani večerné spravodajstvo.

Objavte nový zpôsob, ako sledovať televíziu v mobile. Vyskúšajte si 10 kanálov ihneď zadarmo.

Stačí si stiahnuť našu aplikáciu pre váš operačný systém.